Ankara İmplant, Ankara İmplant Fiyatları, Ankara İmplant Tavsiye, Ankara İmplant Merkezi, Ankara İmplant Yapan Hastaneler, Ankara İmplant Ücretleri, Ankarada İmplant Yapan Doktorlar, Ankara İmplant Yapan Yerler, Ankara İmplant Diş Fiyatları, Ankara Diş İmplant, Ankara İmplant Tedavisi, İmplant Fiyatları 2023 Ankara, İmplant Fiyatları 2023 Ankara

Ankara’da şeffaf braketler ve şeffaf diş teli tedavisi Cevher Dent Ankara Özel Diş Ankara Özel Diş Hekimi tarafından özel diş yapılmaktadır.

Şeffaf Braketler

Şeffaf braketler metal braketlere göre çok daha az belli olur ve aynı işlevi görürler.

Ortodonti tedavilerinde kullanılan braket çeşitlerinden olan şeffaf braketler kullanım süresince metal braketlerin gördüğü işlevi yansıtırken aynı zamanda estetik kaygılarınızı giderir. Şeffaf braketler dişin görünen kısımları için kullanılır ve dışarıdan bakıldığında daha az görünürler.

Şeffaf Braketler Nedir?

Şeffaf braketler diş dizilimini düzeltmek amacıyla kullanılan ve dışarıdan görülmesi zor olan seramik braketlerdir. Bu ortodonti tedavisi yönteminde diş yüzeyine yapıştırılan braketler şeffaftır.

Şeffaf Diş Teli Süresi

Elbette bu ağız yapısı ve diş dizilimindeki bozukluklara göre farklılaşabilir. Erken yaşlardaki kişilerde kemik esnekliği daha kolay olacağı için tedavi süresi yetişkinlere nazaran daha kısa olmaktadır.

Şeffaf Diş Teli ve Şeffaf Plak Arasındaki Fark Nedir?

Şeffaf plak, hazır plakların diş teli ve braket kullanılmadan dişe yerleştirilmesidir. Yani diş üzerinde sabit değildir istenildiği zaman çıkarılıp takılabilir.

Ankara’da şeffaf braketler ve şeffaf diş teli tedavisi Cevher Dent Ankara Özel Diş Ankara Özel Diş Hekimi tarafından özel diş yapılmaktadır. muayene için randevu alabilirsiniz. Muayene için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.