Ankara İmplant, Ankara İmplant Fiyatları, Ankara İmplant Tavsiye, Ankara İmplant Merkezi, Ankara İmplant Yapan Hastaneler, Ankara İmplant Ücretleri, Ankarada İmplant Yapan Doktorlar, Ankara İmplant Yapan Yerler, Ankara İmplant Diş Fiyatları, Ankara Diş İmplant, Ankara İmplant Tedavisi, İmplant Fiyatları 2023 Ankara, İmplant Fiyatları 2023 Ankara

Ankara’da lingual ortodonti tedavisi Cevher Dent Ankara Özel Diş Ankara Özel Diş Hekimi tarafından özel diş yapılmaktadır. muayene için randevu alabilirsiniz. Muayene için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Lingual Ortodonti Nedir?

Günümüzde görünmez diş teli veya görünmeyen diş teli olarak bilinen lingual ortodonti özellikle erişkin hastalar arasında estetik kaygıları ortadan kaldırması nedeniyle günümüzün en popüler ortodontik tedavi yöntemlerinden biri olmuştur.

Tellerin dişlerin ön yüzüne değil de arka “yani dilden tarafa olan” yüzüne takıldığı bu tedavi yöntemi sayesinde braketlerin görünmesini tercih etmeyen hastalar, estetik kaygılar olmaksızın, tem tedavilerini gerçekleştirebiliyor hem de özgürce yaşamlarına devam edebiliyorlar.

Ankara Lingual Ortodonti konusunda gerekli eğitimi almış ortodontistler çekimli tedaviler dahil her türlü vakayı başarılı bir şekilde tedavi edebilirler. Çekimli vakalarda hastalardan gelen en önemli soru çekim boşluklarının estetik görüntüsü ile ilgili olmaktadır. Görünmeyen diş teli ile yapılan tedavide çekim boşlukları suni dişler ile kamufle edilmekte, diş hareketi ile boşluklar kapatırken bu dişler kademeli olarak aşındırılmakta, son noktada yapay diş tamamen çıkartılarak çekim boşluğu tamamen kapatılmaktadır. Bu şekilde çekim boşluklarından kaynaklanabilecek istenmeyen görüntü tamamen ortadan kaldırılmaktadır.

Özel laboratuvar ortamında kişiye özel olarak üretilen tellerin kullanıldığı bu tedavi yönteminde hastalarımızın tedavi sırasında yaşayabileceği sıkıntılar da asgariye indiğinden hem tedaviye uyum kolaylığı, hem de günlük yaşantıda estetik konforun devamı sağlanmaktadır.