Ankara İmplant, Ankara İmplant Fiyatları, Ankara İmplant Tavsiye, Ankara İmplant Merkezi, Ankara İmplant Yapan Hastaneler, Ankara İmplant Ücretleri, Ankarada İmplant Yapan Doktorlar, Ankara İmplant Yapan Yerler, Ankara İmplant Diş Fiyatları, Ankara Diş İmplant, Ankara İmplant Tedavisi, İmplant Fiyatları 2023 Ankara, İmplant Fiyatları 2023 Ankara

Ankara’da diş beyazlatma işlemi Cevher Dent özel diş Polikliniğimizde yapılmaktadır. muayene için randevu alabilirsiniz. Muayene için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bleaching

Özellikle dişlerinin renginden memnun olmayan kişilerin tercih ettihi diş beyazlatma, uzun yıllar boyunca kişilerin gülüşlerini etkileyen sorunları beraberinde getirmektedir. Ancak Diş beyazlatma jelleri ile birlikte bu sorun azalmaya başlamıştır. Dişlerin rengini olumsuz etkileyen maddeler ise ;

+ Çay
+ Sigara
+ Kahve
+ Cola
+ Şeker
+ Çikolata vb.

Maddelerin fazla tüketiminden dişlerin tonunda koyulaşma oluşmaktadır. Diş Beyazlatma işlemi ile renkleşmeden önceki tonuna ulaşması sağlanır. Bu lekeleri gidermek için 2 yol uygulanmakdır.

Ofis Bleaching

Birincisi poliklinik diş hekimleri tarafından kişi incelendikten sonra uygulanacak olan ilaç kullanımı. Renkli ışık diş bölgesinde belli bir süre tutulur ve işlem bittiğinde ise sonuç fark edilir.

Home Bleaching

İkinci Uygulanabilecek yöntem ise hastanın evde uygulayabileceği bir yöntemdir. Diş hekimi ağızdan ölçü alarak hastanın dişine uygun kalıp hazırlatır.Hekimin verdiği sürelerde hasta diş beyazlatma işlemini uygular.

Diş Beyazlatma Nedir?

+ Diş Beyazlatma işlemi, dişlerin renkleşmeden önceki tonuna ulaşmak için yapılır.
+ Ofis Bleaching işlemi mutlaka profesyonel bir şekilde uygulanmalıdır.
+ Dişetlerini korumaya alan bariyer uygulanır sonrasında beyazlatma ajanının bir ışık yardımıyla dişlerde etki etmesi sağlanır.
+ Yaklaşık 30-40 dakikalık bir işlemdir.
İşlem sonrası dişler yıkanır kurutulur.
+ Dişlerde çatlak varsa yapılmaz. % 37,5 luk % 42,5 luk hidrojen peroksit içerdiği için çatlak dişlerde aşırı hassasiyete sebep olur çünkü..
+ Dişlerde çürük var ise tedavileri yapılır Beyazlatma uygulanır..yapılmış olan dolguların tonu koyu kayı ise beyazlatma işleminden 10-15 gün sonra dolguların yenilenmesi sağlanır.
+ Yapılmış olan Ofis Bleaching işleminden sonra kişiler beyazlatma işleminin kalıcılığının devamı için
+ Hidrojen peroksit yüzdesi daha düşük olan “home bleaching” ajanı ile destekler.
+ Ev Tipi beyazlatma işlemi için dişlerden alt+üst ölçü alınır .”beyazlatma plakları” laboratuarda yapılır.
+ Kişi evde her bir dişe denk gelecek şekilde pirinç tanesi kadar beyazlatma ajanını plağa sıkar ve dişlerine takar.
+ Plaktan taşan ajan var ise fazlası silinir.
+ Diştaşı temizliği+ofis bleahing paket fiyatımız için bizi arayabilirsiniz.

Ankara Diş beyazlatma fiyatları

Diş beyazlatma fiyatlarımız genel olarak TDB fiyat listesi ile uyumludur. Fiyatlarımız için bizi arayın.